Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Połóg - jak sobie radzić w tym trudnym okresie

Data utworzenia : 2013-07-04 21:34 | Ostatni komentarz 2020-03-31 15:37

Redakcja LOVI

24475 Odsłony
142 Komentarze

Urodziłaś! Gratulacje! Było ciężko a teraz potrzebujesz trochę czasu, by wrócić do pełni sił i zdrowia. Ten czas to połóg. Przeczytaj, co się dzieje w Twoim organizmie, na co powinnaś zwrócić uwagę i co może Cię zaskoczyć. ----- Maria.Z: Połóg Jak radziłyście sobie podczas połogu? Czy coś was męczyło? Jak wspominacie ?

2013-01-16 14:31

moją koleżankę nacięte krocze a juz jest 4 lata po porodzie boli na zmianę pogody

2013-01-16 14:19

podobno ze jak natna krocze to jest lepiej ale sa rozne opinie, do tej pory czasem czuje takie kłucie po szwach

2013-01-15 20:07

Też cierpiałyście na niedobór wapnia po porodzie? Mi tak go ubywało, że cała skóra swędziała... Prawdopodobnie za dużo wapnia oddawałam w mleku synkowi. Tabletki z wapniem do picia pomagają ;)

2013-01-15 20:03

mnie niestety wypadanie włosów tez nie omnęło, ale mialam sporą utratę krwi i anemia a jeszcze będąc w ciązy już z nią walczyłam.

2013-01-15 19:26

Ja po cc miałam problemy ze wstawaniem przez kilka dni ale zdnia na dzien było lepiej, bardziej jednak doskwierało mi wypadanie włosów, przed porodem miałam ich mało a tu jeszcze tyle wypadło... Na szczęscie wszystko się unormowało.

2013-01-15 15:45

Po cc nie używałam żadnych maści ani kremów na ranę, zagoiła się sama tak idealnie że jest praktycznie niewidoczna. Krwawienie utrzymywało się przez 8 dni po porodzie więc też specjalnie uciążliwe nie było... Ból po cesarce jest ogromny jednak z dnia na dzień naprawdę człowiek się przyzwyczaja i jest o wiele łatwiej. Lepiej nie przesadzać ze środkami przeciwbólowymi to tylko utrudnia dojście do siebie... Musiałam do mojego synka zjeżdżać windą 3 piętra w dól i przejść przez naprawdę spory korytarz (leżał na intensywnej) jednak mimo tego zaciskałam zęby i po proszki sięgałam tylko przed snem. Każda kobieta gdy widzi swoje maleństwo zapomina o bólu więc naprawdę nie ma co się bać.

2013-01-15 13:38

u mnie rane po cc przecierałam nawilżonymi wacikami e spirytusu. Mozna takie gotowe juz kupić w aptece.

2013-01-15 13:25

O tak,ja tez polecam tamtum rosa.sprawdza sie.