Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Poród razem, wychowanie osobno

Data utworzenia : 2013-01-16 11:13 | Ostatni komentarz 2017-09-23 13:15

Redakcja LOVI

12561 Odsłony
87 Komentarze

Prawie połowa dzieci rodzi się w obecności ojca. Ale rodzinny poród nie jest wcale gwarancją wspólnej opieki nad dzieckiem. Statystyki potwierdzają, że prawdziwie partnerskie związki to wciąż rzadkość. Psychologowie dodają, że żeby to zmienić, ciężką pracę muszą wykonać sami zainteresowani: młodzi rodzice.

2017-09-22 08:59

o Aisa to u Was remont pełną parą :):)

2017-09-22 08:24

I super mój się stara zajmować choć trochr bym miała dla siebie czasu trochę :) choc ostatnio ciężej bo jeszvze maluje mieszkanie mamy i poprawia lata niedorobki i podłogę zmienia więc czasu mniej ma :)

2017-09-22 00:20

Mój tak niby twierdzi że się boi ;) ale to już nasze drugie a nie pierwsze dziecko....fakt że odciąża mnie że starsza córka, ale to malutkie też chce mieć kontakt z tatusiem. .swoją szkołę życia już też przeszedł gdy miesiąc wstecz pojechałam ze starszą na zakupy pod wieczór a mąż został z maleńka która dostala kolki - był przerażony ale dał sobie radę, wiem że napewno wsparciem była Tesciowa no ale ;))) obecnie miał kilka dni urlopu i był z nami cały czas. Fakt że mamral gdy go do czegoś gnalam . Ale sam zauważył że malutka go poznaje bo uśmiecha się

2017-09-21 23:55

Czasem to sam tatuś boi się albo twierdzi że my robimy lepiej więc mam wrażenie że niektórzy tatusiowie trochę się boją że zrobią coa maleństwu ;)

2017-09-21 22:51

Mój od początku był bardzo zaangażowany. Już w szpitalu od razu zabrał się za przebieranie, w domu kąpiele należą do nich, wychodzą razem na spacery. Nie można przede wszystkim wręczać tatusia bo my zrobimy to lepiej. Tatuś musi czuć się potrzebny i zaangażowany w opiece nad dzieckiem. Później faktycznie tatuś ma lżej i jest bardziej pewny swoich ruchów dziecko jest większe więc i że wszystkim jest lżej.

2017-09-21 22:33

Teraz dużo się zmienia w podejściu do rodzicielstwa. Coraz częściej słyszę, że kobieta wraca do pracy a to tatuś siedzi w domku na tacierzyńskim :) jeszcze kilkanaście lat wcześniej takie coś byłoby nie do pomyślenia. My musimy dać szansę naszym mężczyznom się wykazać. Początkowo podpowiadać co i jak, a potem juz niech sobie radzi jak umie. I zgadzam się z Ewak. Im dziecko starsze tym tatusiowi łatwiej z nim przebywać, przebierać, przewijać, usypiać :)

2017-09-21 19:08

No mój się wykrecal trochę bo niby taki luz miałam bo właśnie on robił pranie i sprzątal więc nie odciazal mnie z malym ani na chwilę na początku aż zrozumiał w końcu że często nie da się wszystko zrobić kiedy dziecko jest wymagające :) ale teraz już się tak zwanie dotarliśmy on pomaga i często bierze daje mi czas dla siebie :D

2017-09-21 19:05

Super jak tatusiowie się angażują jestem ciekawa jak mój ukochany się spisze w roli taty i czy będzie przebierał kupy EwaK fantastycznie że mąż się tak angażuje oby tak dalej :):):) Aisa każdy sposób dobry aby tatusiowie zrozumieli :):):):)