Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Wskazania do cesarskiego cięcia

Data utworzenia : 2017-11-03 16:13 | Ostatni komentarz 2019-11-25 10:31

Redakcja LOVI

9374 Odsłony
256 Komentarze

W Polsce niemal co trzeci poród odbywa się przez cesarskie cięcie. Dowiedz się, jakie są najczęstsze wskazania medyczne do tego zabiegu.

2018-03-19 10:35

evelin dasz radę antybiotyk jest lepszy niż jakby miała infekcja przejść na dziecko ponoć przy długotrwałej infekcji szczególnie zapalenia oskrzeli a jak by górne nie zostały wyleczone to by przeszło w dół wlansie to dają właśnie antybiotyk bezpieczny aby wyleczyć. Sama miałam tak i szybko antybiotyk dostałam i przeszło a dzidziuś zdrowy więc wracacie szybko do zdrowia :)

Konto usunięte

2018-03-19 10:30

Evelin miejmy nadzieję, że antybiotyk pomoże. Ważne, że jesteś pod opieką lekarzy - oni powinni pomóc. No i dobrze by było jakbyś jak najszybciej wyzdrowiała abyś Ty się nie męczyła i maleństwo, aby miało spokój :)

2018-03-19 10:26

Noc nieciekawa. ciągle się budziłam oblana potami. Dziś niestety musieli podać mi dodatkowo antybiotyk a tak to jeszcze inhalacje.

2018-03-19 10:17

mama gratki mi prenalen nie pomógł w ciąży jak miałam ten sam problem co evelin u mnie skończyło się zapaleniem oskrzeli i antybiotykiem zinnat. w czasie karmienia też miałam infekcje i niestety też prenalen nie zdał egzaminu za to zaczęłam robic sobie grzanki z masłem z czosnkiem i jak dotąd nic mnie nie łapie :p evelin jak tam u Ciebie ? jak przeżyłas noc ? mamy nadzieję że jest już lepiej choć trochę .

Konto usunięte

2018-03-19 10:13

Evelin, jakieś leki przyjmujesz? Mi pomagają tabletki na gardło z serii Prenalen - w czasie karmienia też można przyjmować te leki. Jak przespałaś noc? Z kołdrą Ci się udało? Mnie lekarz nie mówił nic o pozycjach do spania, wszystko przeczytałam w książkach, poradnikach i internecie :)

2018-03-19 09:37

Ebelin rowniez zdrowia zycze, ka tez jeszcze nigdy nie mialam.zapalenie oskrzeli a zwlaszcza w ciazy a wiadomo jaka by to nie choroba , nawet zwykle przeziębienie nie jest dobre i fajne w ciazy i ciezko wyleczyc ale co zrobic jak nas juz dopadnie..zdrowka zycze.

2018-03-18 21:00

evelin o kurcze wiem co to znaczy sama przechodziłam i jeszvze miałam zapalenie oskrzeli w ciąży więc zdrowia życzę ! obys szybko wyzdrowiala i było wszystko ok :)

Konto usunięte

2018-03-18 20:07

W takim razie trzymamy kciuki, aby i Tobie szybko przeszło i abyś mogła wrócić do domu :)