Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

7 pytań o ząbkowanie malucha

Data utworzenia : 2016-02-08 09:55 | Ostatni komentarz 2020-07-09 23:52

Redakcja LOVI

14405 Odsłony
253 Komentarze

Większość rodziców z wytęsknieniem czeka na pierwsze ząbki u dziecka. Jednak, gdy te zaczynają rosnąć, pojawiają się kłopoty. Nieprzespane noce, marudzenie, a czasem gorączka. Dowiedz się, co robić, gdy dziecko źle znosi ząbkowanie i jak mu pomóc przetrwać ten uciążliwy etap rozwoju.

2020-07-09 23:52

Moja właśnie aż.tak dużo się nie slini

2020-07-09 19:17

U nas dużo sie ślinił i wkładał raczki też tak po 2 mc w trzecim już było widać ząbki a w czwartym już były całe na wierzchu.

2020-07-04 23:00

U nas przewaznie tylko wkładanie rączek do buzi. Ale i zdarzyło się że byl katar 

2020-07-04 14:34

U nas spuchniete zęby, wkładanie raczej do buzi, gorączka i czasami biegunka to nam towarzyszy przy wychodzeniu ząbków i 3 były najgorsze. 

2020-07-04 14:00

pszczólka dziąsła na pewno będą spuchnięte i to zobaczysz.może też również być widać...moja się urodziła to miała dwie białawe kreski na dziąsłach ale i tak pierwszy ząbek wyszedł dopiero w 9 miesiącu.Natomiast wcale nie miała takiego ślinotoku jak przeważnie dzieci mają.

2020-07-03 14:28

Magiczny Pazur - wlasnie weszłam w ten wątek, bo chciałam zapytać czy to możliwe, ze u 2miesiecznego bąka moga być widoczne dolne jedynki...

ponoc ząbki najwcześniej od 4 miesiaca, ale właśnie od okolo połowy drugiego miesiąca czasami tak napastliwie gryzie piąstki i ma tez te dwie białe kreseczki.

ssanie kciuka to już u niego norma, ale piąstki czasami gryzie bardzo mocno i się przy tym niezle wkurza :D

bratowa mówiła, ze jak żabki się przebijają to wpierw dziąsła są nabrzmiałe... 

2020-03-10 21:59

miłośc i tulenie oraz noszenie rodzica jest najlepszym lekarstwem na wszzystko no i przeciwbolowe 

2020-02-24 23:58

U nas właśnie wyszły 2 ząbki na raz ,mała ma 6 miesięcy .Powiem szczerze szok totalny ,zero płaczu,marudzenia,nieprzespanych nocy ale jest jedno ale...Mała odrzuciła cyca i to najbardziej mnie dręczy.Jakis miesiąc temu zauważyłam że ma napuchniete dziąsłą,mówie będzie hardcore ,może to ząbki.Ostatnio patrze do buzi a tam białe plamki ,za 2 dni ząbki już się przebiły.Dziecko anioł nawet się nie śliniła więcej zero objawów ,starsza córka miała 10 mscy przy pierwszym ząbku i pamiętam że to były koszmarne dni.