Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

Zasypianie z przytulanką

Data utworzenia : 2013-12-09 16:11 | Ostatni komentarz 2017-09-17 19:57

mamabasia

7876 Odsłony
34 Komentarze

Moja córeczka nie uśnie bez swojej przytulanki, na początku była zwykła tetrowa pieluszka, a teraz jest kotek Madzia czasem gdy zasysana wkłada jego uszki do swego noska uwielbia jego zapach nie pozwala go nam prać, czasem umyje kawałeczek jak nie widzi Czy taka przyjaciel, przytulanka jest dobry dla dziecka?

2017-09-17 19:57

u nas jest misiu Benio :)

Konto usunięte

2017-09-08 12:28

Jest bardzo ważne żeby dziecko ma coś takiego swojego to bardzo lubi. Ze starszą córkę również miałam podobnie i do dnia dzisiejszego na swój ulubiony kocyk na którym sobie zasypia. Również bardzo ciężko było go wyprać ponieważ go pilnowała

2017-08-30 15:27

Mój też na piersi zasypia musi mieć mamę ;)

2017-08-29 08:04

Kasiu, a mama to podstawa. Moja córa zasypia tylko ze mną. Z tatą nie chce zasypiać i już. Z babcią ok, z mamą ok, z tatą ani dziadkami absolutnie. Ewidentnie bardziej woli kobiety...

2017-08-27 23:14

Mamabasia u nas tez tak bylo tyle ze synek od urodzenia mial.zielony kocyk o do dzisiaj jest to jego ulubiony kocyk i ma go wszedzie...jak jedziemy autem odrazu krzyczy "mama kocyk"...i musimy mu dac ...raz zapomnielismy to tak.strasznie plakal wiec sie wrocilismy bo jechalismy na caly dzien do teściowej a inaczej jie dałby nam.zyc...w domu jak tylko soe nie bawil odrazu bral kocyk i paluszek do buzi (kciuka) a jak raz dalam.do prania pokryjomu jak ogladal bajki i zapomnial o nim poszedl synek do ubikacji na nocniczek a jego nocniczek byl na przeciwko pralki jak zobaczyl kocyk to tak strasznie plakal ze czekał az sie wypierze i przytulal go taki wilgotny po wirowaniu...i nie chcial mi go dac ale po 2godz poszlam sie z nim bawic to dal mi kocyk zeb migla mogla powiesic...i kocyk musi.byc zawsze...wiec z maskotka mysle ze jest troszke lepiej ..bo mniejsza;-) a kocyk nawet w upaly musial byc;-) raz jechalam z synkiem w wozeczku spacerowym jak mial 2latkana na spacer 30stopni a synek z kocykiem...inni tp pomysleli ze matka.zwariowala ze dziecku dala koc;-) teraz synek ma 3,5latka i mniej chodzi z kocykiem i czasem jest tak ze caly dzoen kocyk siedzi w sypialni a on bez niegi w sypialni itp...i czasem zdarzy sie ze zapomnimy go to juz czasem nie chce bobciagle cos robi...ale jak tylko mu sie nudzi odrazu wola kocyk;-) a zwlaszcza pptrzebowal gondo spania w dzien i w nocy;-)

2017-08-26 13:03

Mój brat też miał do spania koc. Mama miała dwa u jak jeden prała to drugi dawała. Brat zawsze płakał j mówił żeby mama oddała mu jego bo ten wyprany śmierdzi. :)

2017-08-26 10:47

To mój kuzyn spał i nosił wszędzie ze sobą kocyk i ten kocyk już miał dziury prać go nie było można i pojechał do babci i babcia jak spał dziury pozaszywała wyprała a on jak się obudził i zobaczył kocyk to wpadł w taką histerię że to nie jego kocyk. I babcia ma mu oddać jego. Niektóre dzieci potrzebują maskotek do spania niektóre pieluszek a niektóre nie usną bez głaskania każdy inaczej:)

2017-08-26 09:24

Moja starsza córka ma od małego pieluszke tetrowa. ..póki była mała można było jej promieniach i wogole ...teraz już niestety nie- nawet wyprać jej nie mogę ;) a kiedy uda mi się zrobić to po kryjomu to wieczorem jest płacz ze to nie jej pielucha ;)) od jakiegoś czasu do spania podsuwam jej różne misie by miała coś w tych teczkach Ale nie stale jednego by właśnie nie przywiązania się za mocno do jednego i gdy nie wolę pieluszki to jej nie pokazuje jej ;) idzie nam coraz lepiej... Wczoraj przyjechaliśmy do moich rodzicow i niestety zapomniałam pieluchy ;) ale dostała misia siostrzenicy do spania takiego fajnego pluszaka i zasnela bez problemu ;) zresztą była tak padnieta ze nie zwracała uwagi na to co ma w raczkach pewnie ;))