Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Ząbkujemy i gryziemy!

Data utworzenia : 2017-06-10 00:21 | Ostatni komentarz 2017-10-02 23:44

olazwola

3714 Odsłony
36 Komentarze

Kobitki help! Karmie caly czas. Moj 6msc ząbkuje. 2 x jedynki dolne! Normalnie jak gilotynki. Jak mu ulżyć w bólu, zeby On oszczędził moje sutki? Gryzie okropnie a nie chcialabym zeby to był koniec naszej przygody z kp. Mamy żel na zabkowanie ale słaby efekt.

2017-10-02 23:44

Kasiu super ze dziewczynka też bym chciała zrobiłam bete i nic to może za jakiś czas się w końcu uda :)

2017-09-03 16:37

Też się cieszę, że będzie córa. :) Magros może w przyszłym miesięcu przeczytam wiadomośc o dwóch kreseczkach. Trzymam kciuki.

2017-09-03 15:56

Kasiu, ale super, że będzie dziewczynka, będzie miała starszego braciszka :) Aisa, no tym razem też nic, jestem w połowie okresu.....

2017-08-31 23:17

U nas tym razem będzie córa. :) brzuch nie pojawia się od razu. Sprobuj zrobić test albo betę będziesz wtedy wiedziała.

2017-08-30 13:12

Dzięki Kasiu wizytę mam we wrześniu to się okaże testy robią mnie zawsze w balona w sensie albo mam szczęście trafiać na jakieś felerne albo coś nie tak działają u mnie więc wolę pójść betę zrobić. Synek ma 6 i pół miesiaca tzn 12 wrzensnia bedzie mial 7 ;) ale super już znasz płeć dzieciatka w brzuszku ? ;) też już bym chciała być w ciąży i znać płeć i wgl takie super to jest nosić pod serduszkiem takie maleństwo. Bym chciała mieć teraz dziewczynkę a co będzie o ile się uda to się zobaczy. Ostatnio nic nie wyszło 2 msc temu ale może teraz będzie brzuch mi się powiększył jakby ale nie wiem czy to możliwe żeby na początku już rósł tak od razu w pierwszej ciąży brzuch pojawił się mi późno bo w 6 lekko a pod koniec 7 msc jakoś już było widać że to ciaza na 100 procent. Magros trzymam kciuki i dawaj znać czy się udało

2017-08-30 08:09

też polecałam te gryzaki schłodzone bo moja siostra tak robiła al. eniestety u nas nie działały...mała nie chciała brać ich w ogóle do ust - wszystkie nowiutkie nie używane leża do drugiej bo nie wiadomo czy ona będzie je chciała...tak to używałąm tylko maści dentinox..... w moim przypadku też nie było tak źle bo mała była tylko marudna, plus luźne kupki czasami ale noce przesypiała, może z raz czy dwa tak się wierciła ale nie żeby płakała...dlatego współczuję nieprzespanych nocy...u mnie są one przy chorobie, jeszcze do tego gorączka to jużcałkowicie

2017-08-25 21:54

Ę. Kozyra Camilla jest homeopatycznym lekiem więc nie działa na każde dziecko. Ale trzeba spróbować żebyś się o tym przekonać. Dziewczyny trzymam za Was kciuki. U nas już koniec 20 tc. :)

2017-08-23 22:14

ja polecam roztwór camilia na bolesne ząbkowanie ale jeśli pomogą chłodne gryzaki to zostań przy nich:) pozdrawiam