Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Butelki Lovi

Data utworzenia : 2017-09-16 12:49 | Ostatni komentarz 2017-09-30 14:24

martynap91

974 Odsłony
5 Komentarze

Witam wszystkich :-) chcialabym dowiedziec sie czy wasze maluchy tez tak uwielbiaja butelki Lovi mialam stycznosc z wieloma markami ale powiem wam ze jednak butelki Lovi sa najlepsze :-) Pozdrawiam z Łucja

2017-09-30 14:24

A ja trafiłam na forum późno w sumie szkoda troche że pojęcia nie miałam wcześniej że jest forum :) ale lovi super produkty ma wg mnie lepsze niż avent nawet niektóre rzeczy są .

2017-09-18 09:22

Ja przy pierwszej miałam mieszane rzeczy gdyż nie znałam tego forum A i tak jak chodziłam po sklepach i widziałam tyle tego więc czasem robiłam loterie ;) faktem jest ze pierwszą corka chciała tylko i wyłącznie smoczki lovi....przy drugiej córce od razu kupiłam pierwszy smoczek z lovi i tak jakoś skupilam już się tylko i wyłącznie na tej marce . W maju dołączyłam do forum - miesiąc przed porodem - i tak zaczęłam poznawać produkty firmy lovi i się w nie zaopatrywac ....czasem udalo się coś uzyskać do testowania co bardzo cieszyło ;) Butelki lovi są zgrabne, łatwo utrzymać w czystości co jest mega na plus . Za miesiąc lub dwa zaczniemy testować naszą szklaną butelkę i już się jej nie mogę doczekać. Szklane butelki ogolnie są zdrowe - kiedyś tylko takie ludzie mieli. obym jej tylo nie zbila z moją zgrabnoscia ;)) też plecam butelki z Lovi

2017-09-17 08:57

U nas na początku butelki lovi potem już nie chce z niczego kubek 360 teraz zdal egzamin z lovi Poproś redakcję o przeniesienie wątku bo mogą go usunąć bo jest w złym dziale

2017-09-17 00:13

U nas tez byla butelka lovi, smoczki lovi, niekapek i kubeczek 360° a siostra ma z lovi butelke u córki z z napisem (rozowym lovi) o laktator z lovi i jesteśmy zadowoleni z tych rzeczy...zawsz jak z siostra chcemy cos kupić to patrzymy na lovi...moze przez to ze mamy sprawdzone;)

2017-09-16 13:34

Moja Martynka nie chce za nic butelki, tylko cyc. Zaczęliśmy kubeczek treningowy lovi i chyba przez niego nauczyła się gryźć i mam poranioną brodawkę. Wpisz w lupkę, bo już pisałyśmy o butelkach. W dziale opinie testerów są wątki o butelkach.