Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

mleko modyfikowane

Data utworzenia : 2017-09-05 20:13 | Ostatni komentarz 2023-02-24 08:51

Paulina408

4722 Odsłony
61 Komentarze

Witam, moją córeczkę prawie ze od samego początku karmię mlekiem modyfikowanym z powodu braku pokarmu . Od samego początku juz w szpitalu dostawała Nestle Nan Pro plus i do dnia dzisiejszego obecnie ma skończone 3 miesiące pije to własnie mleczko . Pije je z chęcią , nic ją nie uczuliło , przybiera prawidłowo na wadze , lecz słyszałam wiele razy i wiele opinie ze najlepszy jest Bebilon. Niebawem przejdziemy na mleko numer 2 i cały czas mam wątpliwości czy może jednak sprobowac zmienić mleko czy pozostać przy Nestle . Bardzo proszę o wasze zdanie może któraś z Was zmieniała , próbowała ? :)

2023-02-24 08:51

Najwięcej mleka idzie przed rozszerzeniem diety. My cały czas mamy na receptę i płacimy 18zl ale mimo to szła puszka za puszką. Teraz puszka wystarcza na dłużej. Teraz coraz częściej słyszę, że mamy oddzwycxajaja dzieci od picia mleka w nocy po skończeniu roku mimo kilkudniowego płaczu.

2023-02-23 21:13

Jak trzeba to trzeba kupować, w końcu do dziecko i też byle jakiego mleka się im nie kupuje tylko raczej takie lepszej jakości

2023-02-22 23:42

To prawda ceny mleka są wysokie w gdy dziecko piję coraz więcej na niewiele dni nam taka puszka starcza. Fajnie jak już urozmaicamy dietę i wprowadzamy nowe pokarmy wtedy coraz mniej tego mleka piję 

2023-02-22 20:37

W przypadku mojej córki ulewania stopniowo mijały, jak miała rozszerzaną dietę :) na początku jeszcze potrafiła oddać mleko zmieszane z papką, trochę plamy były trudniejsze do usunięcia, niż w przypadku samych ulewan ;p 

 

Oj, te ceny są teraz masakryczne. Cieszę się że córka tylko przez pół roku potrzebowała dokarmiania mm, a puszka starczała na 3-4 tygodnie, bo gdybym miała cały czas kupować mleko, to puściło by nas chyba z torbami 

2023-02-21 14:35

Też bym nie pomyślała my mieliśmy mleko specjalistyczne ale na receptę ogólnie bez recepty kosztuje ono około 129 zł puszka a z receptą 5 zł 

2023-02-20 23:14

O matko w życiu bym nie pomyślała ze przez napięcie może nieprawidlowo przybierać … Dalej zmagacie się z ulewaniem? U nas przeszło od kiedy syn siedzi stabilnie. Nie podawałam mi żadnych syropów, u nas do melka dodawaliśmy bebilon Nutriton. W październiku zmienil cenę i to dosyć drastycznie aż w szoku jestem … płaciłam 17,99 a teraz cena waha się między 40-60 zł … Nie powiem uratowało nas to bo syn potrafił chlustac na dwa razy, ciążyła byłam obrzygana :p a po tym spokoj. 

2023-02-20 18:02

O to rzeczywiście dziwne. Że to miało wpływ na przybieranie. U mnie też syn miał problem z napięciem. Ale jadł ładnie i prawidłowo przybieral na wadzę. Mamuśka to super że jest juz okej.

2023-02-20 14:33

Mamuśka poważnie przez obniżone napięcie dziecko może źle przybierać? Nawet bym nie pomyślała