Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

karmienie w nocy co 2-3 godziny

Data utworzenia : 2017-09-21 21:52 | Ostatni komentarz 2018-01-03 22:43

J.Arnold

3855 Odsłony
107 Komentarze

Syn ma skończone 10 tyg. Ma stałą godzinę zasypiania około 20(+/- 0,5h). Do karmienia budzi się około 24 a potem 2-3 w nocy i 4/5/6. Czy syn powinien mieć już dłuższą przerwę? Jeśli tak to w jaki sposób go tego nauczyć?

2018-01-03 22:43

Moja córka dziś spędza kolejny wieczór przy cycu. Wieczorem potrzebuję go córka najbardziej.

2018-01-02 21:55

Mirela moja córeczka od początku mało śpi i nawet potrafi jesc co godzine.Wydaje mi się właśnie ze nie da sie juz tego odyczyc tylko przyjdzie na to pora kiedy maluszki beda potrzebować mniej cyca i dłużej beda spać

2018-01-02 11:04

Moja siedmiomiesięczna oreczka budzi się dokładnie co 2 godziny. Kiedyś spala dłużej. Czasem nawet nie je tylko się przytuli. Myślę że nie da się tego oduczyć, jeśli przyjdzie na to pora to dziecko samo będzie spało dłużej.

2017-12-31 22:15

U mnie od czasów ząbkowania zaczęły się mega jazdy i pobudki co chwila. Niestety taka kolej rzeczy... trzeba to przeczekać i probowac pomoc dziecku w bólu. ..

2017-12-31 16:49

Lola dzieci budzą się z różnych powodów więc może być tak że się przestraszył i aby uspokoić się musi zjeść :) ale zwyczajnie jest głodne mój syn też się budzi w nocy odkąd ząbki zaczęły wychodzić przez zeby się budzi i też musi zjeść bo mleko łagodzi ból przebijacEgo się zabka a przy okazji masuje sobie dziąsła jedząc z piersi.

2017-12-31 16:39

Mommy czyli już synek nie wstaje na jedzenie, widocznie już nie potrzebuje. Mój ma rok i nadal wstaje czasami i 2 razy. W rodzinie ciągle podpowiadają mi, że najwyższy czas go oduczyc, pytanie tylko jak? Ja też im tłumacze, że wstaje bo jest glodny i jak mam mu jedzenia nie dać. Czasami mam już dosyć tego dogadywania

2017-12-31 16:02

Maluszka nie da się nauczyć ze ma wstawać o tej czy o tej godzinie. Wstaje kiedy jest głodny. Mój synek do roku wstawał w nocy na jedzenie. Widocznie tego potrzebował. Czasem dzieci przesypiają całe noce ale jest to kwestia indywidualna i zależy od maluszka.

2017-12-31 15:54

Ja się cieszę że syn nie chxe butelki może to bym mały problem kiedyś ale w sumie lepiej bo pozniej trzeba by bylo oduczyc a dzięki temu syn pije z piersi i z kubka pięknie pije od dłuższego czasu :) Aneta jak cie piersi bolą to ściągaj tylko do uczucia ulgi bo jak więcej ściągniesz to cały czas będzie o tyle więcej i przez to też rozlegulowac mozesz laktacje