Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Jak karmić w tandemie? - czyli o karmieniu piersią dwójki dzieci w różnym wieku

Data utworzenia : 2017-09-08 11:41 | Ostatni komentarz 2017-10-30 06:59

Redakcja LOVI

5681 Odsłony
62 Komentarze

Równoczesne karmienie piersią noworodka i małego dziecka jest na tyle popularne, że uzyskało nawet swoją nazwę – karmienie w tandemie. Jeśli w okresie karmienia piersią zaszłaś w ciążę to wcale nie znaczy, że musisz odstawić starsze dziecko. Przeczytaj, jakie są zalety i wady karmienia w tandemie.

2017-10-30 06:59

U nas w szpitalu dawali dzieciom Nan mój młody je pił zanim u mnie zaczęła się laktacja. Czyli pierwsza dobę po urodzeniu.

2017-10-29 21:42

Dodatkowo położna mi mówiła, że po Enfamilu dzieci często mają zaparcia, więc raczej ocena na minus ;/ u nas na chwilę obecną spasowało NAN i nie zamierzam zmieniać :)

2017-10-29 01:36

Magros u mnie było białe ale smak okrutny tzn dziwny nie wiem jak to określić nan było całkiem całkiem i synek jeszvze jako tako pił jak mnie nie było ale to było raz jak byłam w szpitalu cały dzień a tak cały czas pierś była i jest Teraz mm to już dla niego jest nie dobre nie tknie .

2017-10-28 19:06

Agn, ja tak jak Ty odkąd córa rezygnuje z piersi, to nie daję jej też mleka. Nie widzę sensu uczenia jej do mm, chociaż i tak go nie lubi, a tym bardziej dawanie jej mleka krowiego. Spokojnie nadrabia innym nabiałem :) Aisa, może faktycznie coś poszło nie tak, bo właśnie niemożliwe, żeby mleko nie było białe..

2017-10-27 23:00

Jak rozumiem mowa o enfamilu mój tym plul jak sama spróbowałam to taka sama reakcja była bebilonu też nie chciał ani bebiko spróbowalismy nan i jako tako poszło sama próbowałam i w smaku nawet nawet :D jak szlam.do szpitala musiałam zostawić mm bo jednak ściągnąć tyle nie udało się na szybko ale enfamil serio jakiś dziwny może jakaś partia felerna czy cos ?

2017-10-27 17:39

Ja szczerze mówiąc nigdy nie miałam z takim mlekiem w butelce. Ale może było źle pakowane jeszcze i stąd taki kolor. Ja też bym nie zrobiła takiego mleka do którego miałabym wątpliwości.

2017-10-27 14:01

Nawet o tym nie pomyślałam, że mleko było źle przechowywane i dlatego tak wygląda. Chociaż można je było trzymać w temp. pokojowej, nie w lodówce. Możliwe, że to było też moje takie złudzenie, bo mleko zawsze kojarzyło mi się z białym kolorem a w tych buteleczkach wydawał się być ciemniejszy. Tak czy inaczej nie skorzystaliśmy z tych butelek. Może i dobrze. Te próbki mm do rozpuszczania już bardziej mi odpowiadały, pod względem wyglądu, zapachu i smaku.

2017-10-26 22:41

Sama nie próbowałam robić mleka ale kupowałam i młody nie chciał nawet powąchać. Ale wtedy też nie chciał tego Pepti teraz zaakceptował pepti więc może i spróbuję z innym mlekiem może mu podejdzie teraz. Dobrze, że mamy chociaż receptę na odpłatność 30% bo inaczej masakra jak patrzę na ceny mleka. No ale wiem też, że nawet gdybym musiała kupować i płacić 100% to bym kupowała bo dziecię potrzebuje białka. Innego nabiału z innych mlek nie próbowałam i szczerze nawet nie pomyślałam. Muszę spróbować. Dzięki za podpowiedź. :) Szkoda mi go bo wielu rzeczy muszę mu odmówić i biedaczek nie może nawet spróbować. Jak jem jakiś ser to co jakiś czas sprawdzamy ale to nawet po ciupince od razu występuje reakcja alergiczna. Gdyby mógł jeść inny nabiał to tak jak Agn nie podawałabym mm ani mleka krowiego tylko wolałabym żeby wcinał nabiał z którego właśnie lepiej się wchłania białko. Jeśli chodzi o mm, które było dziwnego koloru to szczerze powiem, że musiało z nim być coś nie tak. Mleko powinno być białe a nie żółte więc albo było źle zapakowane albo przechowywane.