Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Okres przy kp

Data utworzenia : 2017-08-22 11:38 | Ostatni komentarz 2017-11-16 01:31

Mama_Arka_Martynki

11228 Odsłony
317 Komentarze

Problem okresowy. Przed urodzeniem i po urodzeniu Arka było wszystko jak w zegarku okres co 32 dni, po porodzie co 30 dni. Teraz po cc okres dostałam po pół roku i mam co dwa tygodnie raz porządny obfity okres, a raz plamienie. Jedno i drugie trwa około tygodnia. Najpierw mówiłam sobie, że to wszystko musi wrócić do normy, że przy kp tak może być, ale kurde co 2 tygodnie?! Okres dostałam 6 sierpnia, a teraz od 21 sierpnia plamienia. Czy to kp tak mnie rozregulowało? Mamy kp też macie taki okresowy bałgan. Jutro dzwonię do swojej ginekolog, ale znając życie przyjmie mnie za półtora miesiąca :(

2017-11-16 01:31

Ja kiedyś też miałam taki problem. Plamiłam w połowie cyklu. Myślałam że mam torbiele, ale to nie to. Chodziłam do ginekologa. Brałam różne leki miedzy innymi feminelle, ale plamienia nadal były. Wyszło zupełnie co innego. Wyszło że mam tarczyce, a to jest jeden z jej objawów. Może zrób sobie badania z krwi na tsh i frakcje ft3 i ft4. Norma jest do 5, ale musisz pamiętać że ten wskaznik jest dla każdej grupy wiekowej. Jeżeli jesteś w grupie wiekowej od 11 do 30 lat powinnaś mieć wynik do 1,5-2 i to jest norma. Jesli masz wiecej lat to powinnaś mieć wynik do 4. Może zrób sobie to badanie na wszelki wypadek. Ja zrobiłam to za późno i już mam jeden przerzut. Nieleczona tarczyca może przekształcić się w nowotwór.

2017-11-05 22:02

Nowe forumowiczki jak już pisałam byłam u swojej ginekolog. Wszystko jest ok. Hormony jeszcze szaleją. Biorę luteinę od 14 do 24 dc. Ma ona zlikwidować plamienia. Zobaczymy

2017-11-03 10:01

U mnie sytuacja sie nie zmienia w ogole. Corka ma prawie pol roku a ja okresu dalej nie mam, takze w tej kwestii nie pomoge. Jedyne co moge to zyczyc jak najszybciej uzyskanej odpowiedzi. :)

2017-11-02 21:27

Też polecam konsultacje z lekarzem , ja karmie piersia i jestem po cc okres dostalam 8 miesiecy po , tez nie do konca regularnie, ale to dopiero drugi wiec mam nadzieje ze sie ureguluje..

2017-11-02 20:04

Mam ja sama mu zazdroszczę , kiedyś przy okazji wizyty córki umówił się też na wizytę bo niby zauważył próchnicę w zębie a kiedy dentystka mu zrobiła przegląd zębów stwierdziła że wszystkie zdrowe ma jedynie ma kamień który trzeba by było usunąć i teraz on tylko jeżdzi na usuwanie kamienia . A ja znów muszę zacząć leczyć zęby swoje .

2017-11-02 18:13

niestety przy kp różnie to moze byc :/ ja z córka po mcach dostałam jak zaczełam wprowadzac jej ine rzeczy ale tez były odrazu regularne ,z synem teraz 3 mce i narazie cisza. Proponuje tez isc do lekarza moze cos poradzi jakies tabletki czy cos ?

2017-11-02 15:52

Kasia oj faktycznie siostra ma problemy z zębami

2017-11-02 10:51

U mnie mąż też ma takie mocne zęby, aż mu zazdroszczę :) u mnie nieco gorzej, co pół roku muszę robić kontrole, bo wiecznie coś się znajdzie do zrobienia. Wyjątkowo przez ciąże było wszystko ok, zobaczymy co teraz się okaże. Jaś na razie ząbków nie ma więc problemów chwilowo nie mamy żadnych :)