Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią w nocy 8msc

Data utworzenia : 2017-06-04 18:30 | Ostatni komentarz 2017-12-15 20:58

Iwona.Wasniewska

5388 Odsłony
101 Komentarze

Witam. Jak wygląda u Was nocne karmienie 8miesiecznego dziecka? Syn budzi się u mnie bardzo często na karmienie w nocy dlatego śpi ze mną w łóżku czego bardzo bym nie chciała... Łóżeczko mamy w sypialni, ale conocne wędrówki po małego i spowrotem wykańcza... co zrobić żeby maluch spokojniej spał? Dodam, że czesto sie budzi na pierś, a nie jest głodny. Lubi sobie że tak powiem "poćumkać" pierś i dalej śpi. Jest anty smoczkowy :(

2017-12-15 20:58

Moja koleżanka miała takie anty smoczkowe dziecko i też z nim spała chyba do 3 roku życia. Jednak smoczek do ulga od ciągłego cycuszkowania.

2017-09-18 22:52

Chxe ja zmienić moja fajna pani dr odeszła z przychodni i zostały dwie nie będę się wyslawiac. Tyle tylko że wkurzylam się że mi w książeczkę dziecka wpisała otyłość no bez jaj ona chyba nie widziała otyłego dziecka.....

2017-09-18 09:44

No to pni doktor wam się trafiła... Fest...

2017-09-17 00:13

Kasia on właściwie nie wygląda by miał ciałko bo długi jest no może faldki wszędzie mama mówi że to znaczy że długi będzie :D ale generalnie nie ma bębna jak to pani dr stwierdziła nie jest otyły jak to mi napisała w książeczce zdrowia !!!!no myślałam że wyjdę z siebie i jej coś powiem nie miłego

2017-09-16 20:14

Aisa dziewczyny mają rację olej Panią doktor. :) a jak Wojtek zacznie chodzić to straci na pewno trochę ciałka.

2017-09-16 09:07

Aisa dobre podejście :) każde dziecko rozwija się inaczej, mój synek też tak szybko przybierał ale teraz stanął w miejscu. Lekarzom nigdy nie dogodzi. Jedne dziecko apetytu nie ma, jest szczuplutkie to źle, drugie, które je wszytko i rośnie też nie dobrze, bo za grube? Jak synek zacznie chodzić to z pewnością "wybiega" część kilogramów :)

2017-09-16 00:29

No dziwnie też się zdziwilam ale tak to widać może po prostu 3 będą długo iść ale już widać zarysy nie wiem jak wyjdą to pochwalę sie w jakiej kolejności :D skumulowalo niestety ale nic się nie zrobi . Wychodzi za siatkę niby ciut ale to statystyka wymiary ma proporcjonalne tzn długi jest nosimy ubrania 86 92 już głowa 47 cm klatka 50 pani dr stwierdziła że ma wymiary 1.5 rocznego dziecka :) no ale przecież nie będę go glodzic bez jaj więc mam na razie to gdzieś będę się martwić jak się okaże że chodzi a będzie grubiutki na razie jest papusny na twarzy ciut zresztą możecie luknac bo brałam udział w konkursie o podróżach :D ale generalnie to nie jest jakis grubiutki

2017-09-15 13:35

Aisa, wypuszczaj drugim uchem co tam pani doktor ma do wagi Małego, bo aż się komentować nie chce.. Dla pocieszenia powiem, że córa ząbkowała też hurtowo. Zaczęła póżno, ale szybko nadrobiła. U nas też najpierw były czwórki, jako ostatnie wychodziły trójki i wychodziły długo, bardzo długo, nawet dłużej niż czwórki. Ale przy czwórkach było najgorzej mimo wszystko, nawet temperatura, a tak bez gorączek wychodziły ząbki.