Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs "I love LOVI"

Data utworzenia : 2016-09-26 10:55 | Ostatni komentarz 2016-11-07 13:28

Redakcja LOVI

40613 Odsłony
902 Komentarze

Korzystacie już z produktów marki LOVI? A może dopiero czekają na przyjście na świat Waszego maleństwa? Napiszcie, dlaczego wybraliście produkty naszej marki. Czekają na Was wspaniałe zestawy nagród.

2016-11-07 13:28

Konkurs został zakończony 9.10. Wątek zostaje zamknięty.

2016-11-07 09:34

W pierwszej ciąży wybrałam lovi, które sprawdziło się idealnie. Smoczki, butelki idealnie podpasowały mojej córce, która niestety krótko karmiłam. w późniejszym czasie w ruch poszły kubki nie kabki i kubki 360. rewelacja. Mieliśmy kilka, ale te sprawdziły się najlepiej.Wiedziałam, ze przy kolejny dziecku tez postawimy na wasze produkty, I stało się. Martyna również używa waszych smoczków, butelki tylko okazjonalnie bo karmie piersią. ale sprawdzają się super. No i dostępność u nas waszych produktów tez jest ok. fajne i ciekawe wzory smoczków które można dobrać do nastroju czy ubioru dzieciaczka. My jak najbardziej polecamy.

2016-11-06 22:26

Urodzilam 15 tygodni temu, karmilam dziecko piersia i pragne karmic dalej. Przez problemy zdrowotne musialam odstawic piers, nie mialam czasu odciagac pokarmu i dbac o to niestety pokarmu jest malo a ja nie mam sily caly czas odciagac recznie. Wszelkimi silami chce karmic piersia lecz dzieciatko niechce ssac, chcialabym pobudzic laktacje laktatorem. Chcialabym przetestować Państwa laktator, bo gdy przeslismy z cyca na butle zaufalismy lovi bo nam go duzo osob polecilo. Jestesmy zadowoleni z smoczków również. Dziecko innego smoczka nie chcialo zaakceptowac a mial silny odruch ssania. Marze o powrocie do laktacji milo by bylo gdyby Lovi mi w tym pomógł. Pozdrawiam.

2016-11-06 09:18

Jako młoda mama bylam bardzo za karmieniem piersią, ale obowiazki, takie jak szkoła, skutecznie mi to uniemozliwialy. Dalej nie chcialam karmic sztucznym mlekiem. Poszlismy na kompromis. Wybralismy sie do sklepu z art. dziecięcymi po nasz laktator. Wybór ogromny i i pytanie elektryczny czy ręczny. Pomogła nam pracujaca tam Pani. I juz wszystko było jasne. Wybór padl na laktator ręczny lovi. I sprawdził sie wspaniale. Ja nie rezygnowalam z karmienia piersią a mleko dla córki sciagalam w nocy. I tak obeszlo sie bez mm. Ale butelki zostaly z nami dlugo. Idealnie podpasowaly córce do kaszek a później do samodzielnego picia z niekapka. Teraz także zdecydujemy sie na zakup sprawdzonych produktow lovi.

2016-11-06 08:42

Witam. Korzystalismy z butelki i smoczka lovi przy pierwszym Synku.zanim znalezlismy odpowiedni ktory bedzie pasowal synkowi to bylo kilka zmian:-)synek zakceptowal butelke lovi a dokladnie ksztalt smoczka.Teraz obecnie jestem w drugiej ciazy i na pewno bedziemy korzystać z butelek i smoczkow lovi.

2016-11-05 21:30

Jeszcze duzo czasu zostalo mi do rozwiazania ale wyprawe mam juz prawie skonczona. Z produktow marki Lovi wybralam przede wszystkim smoczki żadna firma nie moze sie z Wami konkurowac w tych produktów. Zakupilam rowniez zawieszki do smoczkow , pudelko na smoczek , termoopakowanie. Zastanawiam sie nad butelkami i chyba zdecyduje sie na Wasze szklane. A zapomnialam o najwazniejszym zakupilam nowe wkladki laktacyjne koronkowe , sa przepiekne i takie coeniutki i delikatne. Napewno sie sprawdza :)

2016-11-05 21:16

Jestem w 31 tygodniu ciąży i wiem ze kompletujac wyprawle napweno sięgnę po pordtukty LOVi :-). Gdy urodził sie moj pierwszy synus wyprawke kompletowalam dość chaotycznie do momentu kiedy w szpitalu dostałam niebieskie pudeleczko a w nim smoczek marki LOVI, niezwaracalam wczesniej uwagi na to, ale ta firma swietnie dopasowane ma produkty dla Naszych pociech. Synek od pierwszego " cmokniecia" pokochal swojego smoczusia i zostal z nim do teraz obecnie ma 19 miesiecy. Mialam przyjemnosc korzystania rowniez z butelek i sa rewelacyjne. Synek nie mial problemow z piciem mleczka z piersi i wody z butelki ( tu miałam najwieksze obawy ze synek albo niebedzie chcial albo za bardzo sie przyzwyczai ) dlatego z czystym serduchem polecam ta marke jezeli mamy chca łączyc karmienie naturalne z sztucznym :-) z laktatora niemialam przyjemnosci korzystac, ale jeszcze drugie maleństwo przede mna takze jak uda sie przetestować to podzielę sie wrażeniami, sądzę ze bedzie to rowniez strzal w dziesiątkę :-) Pozdarwiam wszystkie mamy i przyszle mamy :-)

2016-11-05 19:38

Jestem mama 2letniego synka.synka karmialam tylko dwa dni piersią.szukalismy odopwiedniej butelki.zmienialismy kilka razy az w koncu synek zakceptowal butelke lovi tzn.smoczek od butelki :-)Teraz oczekujemy drugiej pociechy i na pewno od poczatku bedziemy uzywac butelki i smoczka firmy lovi.Mam nadzieję ze drugi bobas tez zakceptuje ta butelke :-)Jeszcze nie mamy wyprawki dla dzidziusia obecnie 17 tc.:-)Bardzo chcielibysmy przestestowac rowniez laktator lovi :-)Mleko matki jest najlepsze nawet z butelki :-)