Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

KONKURS "Nasza zima nie jest nudna"

Data utworzenia : 2015-02-06 12:08 | Ostatni komentarz 2015-02-25 20:24

Redakcja LOVI

12196 Odsłony
92 Komentarze

Witajcie w konkursowym wątku "Nasza zima nie jest nudna " Poniżej – poprzez opcję „komentuj” zamieszczacie swoje zgłoszenie - opis aktywnego spędzania czasu zimą z maluszkiem. Przypominamy, że tekst może zawierać max. 800 znaków (liczone bez spacji) a każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno zgłoszenie. Zgłoszenia uczestników, którzy nie uzupełnią w profilu użytkownika danych teleadresowych nie będą brane pod uwagę. Nagrodą jest opakowanie dynamicznych smoczków uspokajających LOVI z limitowanej kolekcji WINTER. W zgłoszeniu podaj wybrany rozmiar smoczka (0-3 m, 3-6 m, 6-18 m). Szczegóły konkursu "Nasza zima nie jest nudna”: http://lovi.pl/pl/zdrowie-i-rozwoj/616 Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem: >>> REGULAMIN Powodzenia :-)

2015-02-25 20:24

Świetny konkurs szkoda ze go przeoczylam ze wzgledu na brak czasu :-(

2015-02-21 15:04

Właśnie odczytałam E-mail. Bardzo dziękujemy za wygraną. Nasza Hania na pewno będzie zadowolona ze smoczków ;-)

2015-02-21 07:30

Tak dzisiaj wyniki,też nie mogę się doczekać :)

2015-02-21 06:02

Dzisiaj wyniki. Juz nie mogę się doczekać :)

2015-02-20 23:05

Moja odpowiedź będzie krótka, bo dla nas nie ważne gdzie i jak nasza zima nigdy nie będzie nudna bo zawsze będziemy ją spędzać razem. Jak to zwykł mówić mój mąż " Czy to lato czy to zima to w naszej trójce jest miłości siła"

2015-02-19 22:11

Zapomniałam o rozmiarze smoczka :) 0-3 m-c :)

2015-02-19 00:05

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zamykamy możliwość dodawania zgłoszeń. Życzymy powodzenia :) Wyniki zostaną ogłoszone 21 lutego.

2015-02-18 23:10

Narty, sanki, robienie orłów na śniegu, "mycie"śnieżkami, wojna na śniezki, bałwanki, łyżwy, budowanie iglo, próby polizania metalu na mrozie...- moje dziecko ma to jeszcze daleko przed sobą. Na razie tej zimy zwiedza okolice ,wystawiajac czubek nosa spod budki wózka, ale to nie znaczy, ze zimę spędzamy mało aktywnie. Otóz wymyśłiłyśmy sobie z koleżanka i też mamą niemowlęcia WÓZKING. Śnieg czy chlapa, deszcz, mróz, wiatr, ciemno czy jasno - bierzemy nasze wózeczki i jazda w miasto, podkręcamy tempo, nasze maluchy słodko śpią, my mamy czerwone nosy i zziajane czekamy na kolejną rundkę. Obserwujemy ciekawskie spojrzenia i zanosi się na to, ze wózking będzie bardzo popularny u nas. Dzieci mają porcję świeżego powietrza, a my okazję na pogaduchy i coraz mniej centymetrów w obwodach i czujemy się coraz młodziej:) rozmiar 6-18 miesięcy