Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

KONKURS "Moje Maleństwo – mój najpiękniejszy prezent od życia" (zakończony)

Data utworzenia : 2014-12-10 09:26 | Ostatni komentarz 2015-01-05 23:27

Redakcja LOVI

36888 Odsłony
376 Komentarze

Witajcie w konkursowym wątku "Moje Maleństwo – mój najpiękniejszy prezent od życia" Poniżej – poprzez opcję „komentuj” zamieszczacie swoje zgłoszenia – odpowiedź na pytanie, co pozytywnego Twoje Maleństwo wniosło do Twojego życia. Przypominamy, że tekst może zawierać max. 1000 znaków (liczone bez spacji) a każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno zgłoszenie. Zgłoszenia uczestników, którzy nie uzupełnią w profilu użytkownika danych teleadresowych nie będą brane pod uwagę. Szczegóły konkursu Moje Maleństwo – mój najpiękniejszy prezent od życia: http://lovi.pl/pl/parents/589 Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem: >>> REGULAMIN Powodzenia :-)

2015-01-05 23:27

Drogie panie K.Wojdala i agaw199 konkurs już dawno został zakończony i rozstrzygnięty :)

2015-01-05 22:21

Sprawiłam sobie najlepszy prezent na gwiazdkę ,moją małą kruszynkę urodziłam w grudniu i dopiero teraz wiem co to prawdziwa miłość jest dla mnie całym moim światem dla niej jestem wstanie zrobić wszystko .Jej uśmiechy, wynagradzają wszelki trud i zmęczenie.Jedynie czego pragnę to tulić ją w ramionach i szeptać KOCHAM CIĘ.

2014-12-30 17:29

Patrząc na moje maleństwo zastanawiam się jak ludzie mogą nie wierzyć w cuda. Przecież widząc te małe pulchne rączki, nóżki i ten niesamowity, przepełnione miłością i bezgranicznym zaufaniem spojrzenie człowiek traci grunt pod nogami i wpada w błogostan. Cóż mam powiedzieć to mój pierwszy bobas, ale dzięki niemu życie stało się pełniejsze, a świat lepszy. Uwielbiam co dzień oglądać to zaciekawione oblicze, a każde nowe odkrycie mojego dziecka pozwala mi doceniać te drobne smaczki życia.

2014-12-25 10:15

Wyniki macie tutaj dziewczyny http://lovi.pl/pl/forum/14/4044 ;)

2014-12-24 13:47

również czekam na wyniki... może jakiś link? gdzie można je znaleźć

2014-12-23 23:35

Kiedy wyniki?:)

2014-12-22 00:02

Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu "Moje Maleństwo – mój najpiękniejszy prezent od życia" minął. Bardzo wszystkim dziękujemy i życzymy powodzenia :)

2014-12-22 00:00

Brakuje mi słów by opisać ogrom szczęścia, które mnie wypełnia. Ten ogrom jest naprawdę ogromny a w dniu urodzin wynosił 69 cm i 4650 g. Gdy pierwszy raz przytuliłam Wiktorka na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, serce biło jak oszalałe a łzy radości płynęły po policzkach. Minął już miesiąc od pierwszego przytulenia mojego synka a ja między karmieniem, przewijaniem, bujaniem , między bujaniem, przytulaniem, karmieniem, przewijaniem....kąpaniem, czuwaniem itd, dorosłam, dojrzałam. Bycie mamą to najpiękniejsze chwile i trzeba cieszyć się każdym momentem. I choć czasem padam ze zmęczenia bo Wiktorek ma kolki i płacze, choć czasem płaczę z bezsilności to każdy dzień niesie ze sobą pozytywną energię a moja miłość kwitnie jak ogród majowy. Moje maleństwo, Nasze maleństwo sprawiło, że moja rodzina z optymizmem patrzy w przyszłość. Nauczyłam się cierpliwości co w moim przypadku jest mistrzostwem świata. Dziś wiem, że macierzyństwo daje więcej niż można sobie wyobrazić, patrzysz na maleńkie szczęście i uśmiech masz od ucha do ucha