Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Aplikacje dla mam na Androida

Data utworzenia : 2013-03-21 17:50 | Ostatni komentarz 2018-04-16 20:51

Iwona

5597 Odsłony
27 Komentarze

Proponuję umieszczać tutaj ciekawe nazwy darmowych programików do telefonów? Czy ktoś korzysta z takiej formy pomocy, żeby ułatwić i umilić sobie życie? Np.żeby zapamiętać kiedy należy iść z maluchem na szczepienie, bądź uzyskać szybką i natychmiastową podpowiedź.

Konto usunięte

2018-04-16 20:51

Wcześniej nie korzystałam z takich aplikacji. Po 2 dniach w domu z malutką i koniecznością (albo raczej chęcią) zapisywania kiedy jadła, z której piersi, jak długo, kiedy była zmieniana pieluszka etc zmieniłam zdanie :) Zainstalowałam sobie aplikację: Baby Daybook - jest ona po polsku. i teraz zamiast na kartkach to w telefonie zaznaczam sprawy organizacyjne:) Jedynie brakuje mi "alarmów" na zasadzie przypomnień, że np. dawno nie była zmieniana pieluszka lub dzieko niedługo powinno jeść. Ale poza tym sprawdza mi się ta apka :) A Wy korzystacie z jakiś aplikacji dla mam?

2017-12-13 16:12

Ja też używałam tylko jednej - Moja ciąża, teraz to prawie żadnej, bo jakoś tak nie po drodze nam, a i telefon gorszy i mnie wkurza, bo się ciągle zacina. Ale moja ciąża to naprawdę fajna aplikacja.

2017-12-10 11:39

Zainsalowałam uGrow jakiś czas temu, muszę przysiąśc i sprawdzić :) Póki co lubię - Moja ciąża, HiMommy i I'm pregnant. Fajna aplikacja to BellyScan do ozdabiania zdjęć :)

Konto usunięte

2017-11-14 17:11

Ja korzystam z aplikacji Moja Ciąża. Jest bardzo przejrzysta. Pozwala na kontrole wagi. Przedstawia kazdy tydzien ciąży, opisuje rozwoj dziecka i dodatkowo to co dzieje sie z cialem przyszlej mamy. Polecam!

2017-11-10 22:16

Ja się zastanawiałam właśnie między uGrow a Baby Daybook. Ta druga miała więcej gwiazdek, więc zdecydowała się na nią i też jestem bardzo zadowolona. Tak samo kontroluje kp, karmienie butelką, odciąganie laktatorem, zmiany pieluszki, spacer, sen itd. Do tego ma notatnik na wagę, wzrost, siatki centylowe. Z pewnością ułatwia życie :)

2017-11-10 19:59

Polecam aplikacje UGrow. ;) super sprawa. Kontroluje sen, karmienie, pieluszki. Ma tez ciekawe artykuly na temat ciazy i rozwoju dziecka.

2017-11-08 20:30

Ja używałam asystenta ciąży i programu do liczenia skurczy (1ciąża więc się bałam co i jak)ale nie pamiętam nazwy

2017-09-17 21:35

Dziewczyny a ja polecam aplikację na telefon uGrow avent. Jako że nie wiem ostatnio gdzie mam głowę to ta aplikacja pozwala mi ogarniać kiedy karmiłam małego, z której piersi, ile ważył danego dnia i kilka innych funkcji.