Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Krem na pupę (jaki?)

Data utworzenia : 2013-04-16 22:51 | Ostatni komentarz 2023-06-26 08:13

A.Chalat

87761 Odsłony
1850 Komentarze

Jakiego kremu na odparzenia używacie, a jaki możecie polecić. Kiedy byłam w szpitalu Pani Ordynator powiedziała, żeby nie używać Sudocremu, bo on jest już na chorą skórę, a żeby go zetrzeć trzeba ostro trzeć i podrażnia się skórę maluszka, a w rezultacie uzyskuję się odwrotny skutek. Trochę się zdziwiłam bo właśnie Sudocrem używałam zawsze, a po kilku użyciach stwierdziłam, że Pani doktor miała rację. Ta sama lekarka poleciła z kolei Alantan, jako środek odpowiedni, a do tego ładnie się wchłania, chroni pupę, nawilża i nie potrzeba ścierać go "papierem ściernym". Ja obecnie używam Nappiderm. Bardzo fajna alternatywa. Ładnie się wchłania, choć ma podobną konsystencję co Sudocrem, a do tego wchłania się, ale jak dla mnie nie do końca. A wy czego używacie? Możecie coś polecić wypróbowanego, co się ładnie wchłania i szybko działa?

2023-06-26 08:13

Ja muszę to sprawdzić 😂😂

2023-06-25 21:56

Ja nigdy białka nie mogłam ubić w trakcie okresu 

2023-06-25 15:47

Malazalza to miałaś nieźle farbowanie hehe. A jak ja chciałam żeby trzymało się długo to po kilku myciach schodziło dziadostwo xD

2023-06-22 12:55

W czasie okresu to słyszałam, żeby nie kisić ogórków albo nie robić ciasta bo nie wyjdzie:D 

2023-06-21 16:13

ja w ciąży farbowałam i u mnie dobrze kolor złapał i długo się trzymał :) 

2023-06-20 23:57

Ja to w ogóle  w swoim życiu farbowałam 2 razy jakąś farbą na kilka zmyć a się trzymało dziadostwo któryś rok i chodziłam z odrostami aż ścięłam :/ Od tamtego czasu już nie kombinuję bo to chciałam jednorazowo tylko kolor zmienić na czarne :p a teraz lubię ten swój kolor, latem zawsze mam naturalne pasemka :)

2023-06-20 11:49

Z tym farbowaniem to nie tyle przesąd ,a za sprawą hormonów włosy ciężej łapią :D W ciąży też jest ryzyko ,że będzie ciężej łapać :) Chociaż ja nigdy nie farbowałam w trakcie okresu czy ciąży :)

2023-06-19 16:16

Ale to chyba nie przesad a faktycznie tak jest że podczas okresu farba gorzej pokrywa włosy. Też o tym słyszałam i w okres nigdy nie farbuje