Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Sport w życiu dzieci

Data utworzenia : 2014-04-12 18:04 | Ostatni komentarz 2024-04-30 14:53

konto usunięte

5353 Odsłony
75 Komentarze

Witam dziś byliśmy na biegu związanym z Maratonem łódzkim Kids Run i wiecie co byłam bardzo miło zaskoczona ile osób aktywnie spędza z dziećmi czas, i właśnie w biegu najwięcej było tych najmłodszych dzieci a jak jest u was w jaki sposób zachęcacie dzieci do aktywności fizycznej i czy robicie to wspólnie z nimi. Ja np. wychodzę ze starszym synem na rower, rolki lub łyżwy w zimę ,a jak Jas podrośnie w nim również będę chciała zaszczepić chęć do aktywności. Proszę o wypowiedzi w jaki sposób wy zachęcacie do tego dzieci?

2024-04-30 14:53

Starsza już od jakiegoś czasu zabiera tyle ile sama uniesie w plecaku lub w rękach;)..

Ale teraz doszła Młodsza, wózek, torba, wszystko od nowa, masakra;)..

2024-04-30 07:15

Ja tez zabieram tylko minimalnie po jednej zabawce 😅

2024-04-30 07:01

O rany Skąd ja to znam właśnie Niech mama później wszystko nosi Dlatego ja jak idziemy na plac zabaw No to ewentualnie piłka pod wózek spacerowy i właśnie młody pieszo żeby się wyżył bo gdy wracamy to jest tak ruchliwa droga że nie ma opcji żebym ja pilnowała jego niosła ze sobą jeszcze jakiś rower hulajnogę spacerówkę z małą i inne zabawki po prostu to jakoś tak dzielimy że są atrakcje które możemy wykonywać jak jesteśmy sami w trójkę są też atrakcje po prostu na które musimy iść razem z tatą żeby właśnie pomógł z rowerem wtedy najczęściej po prostu jedziemy nad taki pobliski Zalew albo mamy też niedaleko właśnie taki typowy plac zabaw pod rowery hulajnogi tam wtedy nie jeżdżą samochody właśnie dziecko sobie tam na spokojnie jeździ nie trzeba się przejmować że jest ruchliwa ulica że może się coś stać ale z tym To macie rację jakby się dało to dziecko zabrało by ze sobą wszystko a później mamusia niesie

2024-04-29 08:22

Maziula z tym targaniem wszystkiego to katastrofa;( 

2024-04-28 11:27

Oj tak netflix niezastąpiony 

2024-04-25 14:31

my bez tv , ale jak coś to pomocny jest netflix :D 

jak pogoda to plac zabaw i najlepiej zabrać hulajnogę, rower i zabawki, a potem niech mama wszystko nosi haha 

2024-04-25 13:20

U nas rower i rolki na spacerach. Z dodatkowych zajęć basen i zumba po 2 x w tygodniu. Córka uwielbia wszelkie zajęcia sportowe.

2024-04-24 20:33

My dużo spacerujemy, jeździmy na rowerach a Laura chodzi też na piłkę nożną. Staram się żeby im nie zabrakło ruchu. I najpierw zabawa na dworze szaleństwo a telewizor w ostateczności.