Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Miesiączka, a laktacja

Data utworzenia : 2015-03-09 08:08 | Ostatni komentarz 2024-04-19 17:35

klio69

9976 Odsłony
110 Komentarze

Dziewczyny, które doświadczyły tej niekoniecznie wyczekiwanej dolegliwości jaką jest miesiączka w czasie karmienia piersią - Czy podczas miesiączki macie wrażenie, że waszego mleka jest znacznie mniej? Ja zaobserwowałam to szczególnie podczas odciągania, że jest go o połowę mniej. A podczas karmienia piersią córka zdecydowanie częściej domaga się jej.

2024-04-19 17:35

To ja takich mega obfitych okresów nigdy nie miałam. Trzej mogę powiedzieć że są takie dość umiarkowane na szczęście. Się i tak żelazo niskie przez te miesiączki 

2024-04-18 14:37

Danuta ciezko powiedziec mi czasami zdażają sie krwotoczne miesiaczki gdzie 2 paczki dużych podpasek ida w przeciagu godziny ;/ bedac u 2 lekarzy nie podali diagnozy czym jest to spowodowane jedynie taka uroda;( ale dostałam tabletki które mam brać w razie takich sytuacji a jak nie bedzie poprawy to do szpitala, ale ostatnio bedąc u lekarza poprosiłam o skierowani do endokrynologa ginekologa bo moze to tkwi w hormonach;/

2024-04-18 11:41

Sama teraz  miałam tak obfity okres, że już pomyślałam aby założyć  wkładki poporodowe,  spałam  też na podkładzie wiecie takim przylepnym ,żeby nie jedził po łóżku. Pierwszy raz miałam, aż taki ,że co dwie h musiałam zmieniać podpaski  , nigdy wcześniej,aż tak się ze mnie nie lało,  hmm od czego to zależy? Sama nie wiem

2024-04-18 11:12

Hehe tia ból porodowy no tak może nic nie będzie bolało ale nikt nie jest ze stali;D

Ja po porodzie miałam miesiaczki w sumie takie same ale bardziej obfite wręcz krwotoczne ;( 

2024-04-17 20:37

Inka być może. U mnie kółka nerkowa nawet nie boli już aż tak bardzo po skurczach porodowych. 

2024-04-17 20:11

u mnie właśnie tylko ta pierwsza  była tragiczna, ale kolejne już normalne choć chyba bardziej intensywne 

2024-04-17 14:09

Lea, ja myślę, że to chodzi o to, że jak kobieta zobaczy jak wyglądają bóle porodowe to już nic innego nie będzie odbierała jako ból:P..

2024-04-16 21:15

To jak widać słynne powiedzenie ginekologów "urodzi pani, to okres przestanie być bolesny" jest tylko mitem.