Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Bajki

Data utworzenia : 2016-02-23 08:55 | Ostatni komentarz 2024-04-08 19:56

angel8130

2517 Odsłony
24 Komentarze

Chciałam zapytać jakie bajki najczęściej oglądają Wasze dzieci. A jakich bajek zakazujecie oglądać!

2018-02-11 16:42

Ja cały czas puszczam synkowi Psi Patrol http://www.dailymotion.com/psipatrolpopolsku

2016-03-06 18:21

Moja córeczka uwielbia oglądać Kraine Lodu (aż szczerze mam dość tej bajki). Klub przyjaciół Myszki Mikki, Masza i niedzwiedz, Kunfu Panda

2016-03-06 17:17

Przecież babcie są od rozpieszczania. :) Ale tak na poważnie ja jestem straszną przeciwniczką oglądania telewizora przez dzieci. Moja koleżanka tak nauczyła córkę od małego że obracała ją tyłem do ekranu jeśli sama coś tam oglądała. teraz mała ma 2 latka i nadal nie ogląda tv i nawet jej nie interesuje że coś tam leci w telewizorze przechodzi obojętnie i nie ogląda. Fajnie a ja też postaram się tak zrobić żeby mój mały jak najdłużej nie oglądał bajek.

2016-03-06 13:33

u mnie dość sporadycznie córka obejrzy Maszę :) W zasadzie jestem przeciwna oglądaniu przez dziecka dużej ilości tv, choć np. moja mama, która w dużej mierze zajmuje się wnuczką puszcza jej tv do jedzenia (gdyż tak było za czasów jej pierwszego wnuczka, który był niejadkiem i sprawne jedzenie odbywało się zazwyczaj przy tv). Gdy mówię jej, że nie jestem zwolenniczką to słyszę..przecież bajki są dla dzieci :) To taka walka z wiatrakami w pracy jestem ok 10h , a ok 8h spędza moja mama z R. to nie mogę wymagać od niej by zabraniała jej oglądać bajek, mogę jej to nieustannie powtarzać, ale ona i tak zrobi po swojemu..ten typ tak ma :)

2016-03-06 10:14

Marta Zosia również szaleje właśnie za klubem przyjaciół Myszki Miki. Hirudo ja też jestem przeciwniczka bajek dla malych dzieci Zosia ogląda bajki około pól godzinki dziennie a ma 5 lat. Chociaż znam dzieci, które mają dwa lata a w domu lecą tylko bajki żeby rodzice mogli miec czas dla siebie. Ja tego nie popieram a nawet mówię o tym wprost że mi się to bardzo nie podoba.

2016-03-06 09:52

Ja jestem nieco anty, by dzieci oglądały bajki jak są maluszkami. Lepiej, żeby polubiło książeczki, aczkolwiek rozumiem, jak kazda z nas chce mieć chwilę czasu dla siebie.

2016-03-06 00:36

do długich bajek trzeba czasu a szkoda bo malec by się zajął dłużej i więcej można by było zrobić przez ten czas :) u nas też Miki jest lubiany ale nie sama myszka a "klub przyjaciół myszki Miki" ;)

2016-03-04 22:24

Siostrzenica męża uwielbia Myszkę Miki i świnkę pepe. Długich bajek jeszcze nie wysiedzi do końca.