Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Jaki prezent dla 2-latka? ;)

Data utworzenia : 2015-12-01 10:32 | Ostatni komentarz 2024-04-22 19:26

konto usunięte

2371 Odsłony
34 Komentarze

Cześć Wszystkim :) Moje pytanie jest takie JAKI PREZENT KUPIĆ DZIECKU 2-LETNIEMU? Chrześniak mojego męża niedługo obchodzi urodziny i nie mamy pomysłu. Ogólnie dziecko chyba posiada większość zabawek jakie są dostępne a my jesteśmy raczej praktyczni. Wolimy kupić coś co dziecku się przyda i mu posłuży dłużej niż tzw. 1 dzień i będzie zadowolone albo rodzice ;) Chłopczyk jak na ten wiek jest bardzo żywy ale również inteligentny. Dziękuje za pomoc. :)

2024-04-22 19:26

To zależy czym się dziecko interesuje. Teraz u znajomych, 2 letni synek najbardziej cieszył się z kilku poziomowego garazu z windą na autka i zestawu play-doh ;).

Fajny też byłby rowerek biegowy, hulajnoga albo bramki do gry w piłkę nożną.

2024-04-22 14:46 | Post edytowany:2024-04-30 10:01

Witam, syn również w listopadzie kończy 2 lata i mamy taką samą sytuację
hitem jest garaż i spędzanie w nim czasu z tatą, prawdziwa wkrętarka i motocykle
nie ma dłuższego zainteresowania typowymi aktywnościami
tak że chętnie też podejrzę
Jesli chodzi o ksiązeczki to podpowiem, ze warto jest zajrzeć sobie do Matfel https://matfel.pl
Z uwagi na dobre promocje.

2022-02-07 13:14

Monoa tez to slyszalam;)

Kurde jak mozna miec takie zwierze a jak niektorzybjeszcze robia zdjecia z malymi dziecmi i sie szczyca zgroza i malo wyobrazni

2022-02-07 10:52

O monia to normalnie szok...  W życiu bym nie chciała. 

2022-02-06 22:27

Czytałam kiedyś że facet miał jakiegoś dużego węża w domu i normalnie z nim spał w łóżku. Zawsze był skulony a od czasu jakiegoś zaczął się prostować. Facet nie wiedział o co chodzi aż przeczytał gdzieś że tak robią ogromne węże żeby sorawdzic czy ofiara mu się zmieści. Chyba już później nie chciał mieć węża :D

2022-02-03 19:45

Oj ja też bym się węża bała mieć w domu... 

2022-02-02 17:14

Ja sobie w ogóle w domu nie wyobrażam węża szczura myszki nie nie to nie dla mnie ewentualnie jakiś chomik bądź świnka morska coś co wygląda bardziej przyjaźnie i jest puszyste

2022-02-02 17:09

ja skończyłam studia z behawiorystki wiec zwierzęta bardzo Lubie ale wolała bym krolika niż teza :L

ti jest akurat msza zachcianka zawsze chciał jego rodzice nigdy mu na to nie pozwolili

ja nie ugięłam bo ja chciałam psa i tez go dostałam od niego :L