Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Paznokcie hybrydowe

Data utworzenia : 2017-12-16 13:39 | Ostatni komentarz 2024-05-23 14:58

Konto usunięte

4796 Odsłony
146 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Jakie robicie sobie paznokcie na okres święta/sylwester? :) Robicie może same sobie żele bądź hybrydy czy chodzicie do kosmetyczki? Ja od jakiegoś czasu robię sama w domu hybrydy, nawet muszę powiedzieć, że mi to wychodzi :) trzymają mi się tak długo, aż muszę zdjąć bo mam już odrosty... Doradźcie jaki kolor zrobić, bo biorę się za to już dzisiaj :) dołączam zdjęcie. Mam kolory: ciemna czerwień, grafitowy mat, błyszczący granat, pudrowy róż taki jak do frencza i koralowy róż :) Chyba na święta czerwień pasuje najbardziej :P Pokazujcie zdjęcia swoich w komentarzach :) Pozdrawiam

2017-12-16 22:14

Oooooj ja też kosmetyczna :) mimo tego że mam wielkie pragnienie nauczyć się robić sama hubryde dla samej siebie :) myśle nad granatem, ale jak zwykle pójdę do mojej kosmetyczki a ona stwierdzi że nie robimy co innego :) zawsze mogę polegać na tej kobiecie :)

2017-12-16 21:40

Mam odcienie czerwieni, różu, filetu, kremowe i szare i trzymają sie tak samo długo. Najdłużej wytrzymują te brokatowe. Ale wszystko zależy od tego czy robie je powoli i dokładnie czy na szybkiego. Wtedy 3 tygodni nie wytrzymują. I baza, top powinny byc z tej samej firmy, jak próbowałam na innej to tez krócej sie trzymały.

2017-12-16 21:18

Jacek to długo Ci się Trzyma ja też mam tej firmy i powiem Ci ze zależy jaki kolor bo np mam czarny co jest fatalny tydzień czasu tylko się trzyma

2017-12-16 19:44

Ja robie sobie sama ale jeszcze nie mam pomysłu. Mam chęć na ciemny granat z brokatem i czarny.

Konto usunięte

2017-12-16 19:13

Ja zawsze chodzę do kosmetyczki to taka chwila dla mnie bo w domu przy trójce dzieci mogłoby być ciężko. Na święta to prawie zawsze robię czerwony ale na sylwestra to już zdaję się na doradzanie mojej kosmetyczki

2017-12-16 15:11

Też sama sobie robie hybrydy. Na święta stawiam na czerwień i jakies dodatki brokatowe. Wydaje mi się że powinnaś wybrać ten ciemny czerwony, bedzie pasował jak ulał. Mi udało sie teraz odbudować płytki paznokci, dzięki super odżywce. Zatem bez przedłużania bede miec fajnej długości swoje pazurki :) widzę że robisz na marce Neonail, u mnie tylko Semilac ale dłużej niż 3 tygodnie paznokcie nie wytrzymują. Jak to wygląda u Ciebie?

Konto usunięte

2017-12-16 15:06

Ja nigdy nie próbowałam. Lubię normalne lakiery do paznokci. Ze wszystkich na zdjęciu wybrałabym to piękne, ciemne bordo <3

2017-12-16 14:19

Ja czerwień będę robić dla mnie to taki świąteczny kolor