Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Paznokcie hybrydowe

Data utworzenia : 2017-12-16 13:39 | Ostatni komentarz 2024-05-17 15:59

Konto usunięte

4752 Odsłony
143 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Jakie robicie sobie paznokcie na okres święta/sylwester? :) Robicie może same sobie żele bądź hybrydy czy chodzicie do kosmetyczki? Ja od jakiegoś czasu robię sama w domu hybrydy, nawet muszę powiedzieć, że mi to wychodzi :) trzymają mi się tak długo, aż muszę zdjąć bo mam już odrosty... Doradźcie jaki kolor zrobić, bo biorę się za to już dzisiaj :) dołączam zdjęcie. Mam kolory: ciemna czerwień, grafitowy mat, błyszczący granat, pudrowy róż taki jak do frencza i koralowy róż :) Chyba na święta czerwień pasuje najbardziej :P Pokazujcie zdjęcia swoich w komentarzach :) Pozdrawiam

2024-05-17 15:59

DaNutka to powodzenia, wybierz coś ladnego;)

Ja po bardzo długim czasie wczoraj zrobiłam hybrydę na stopy, od razu inaczej się czuje;))..

Planowałam bordowy ale dziwnie się czułam bo tyle czasu nie miałam i wybrałam jednak zgaszony róż na początek;)

2024-05-17 15:30

Ahh dziś po roku czasu idę na pedi hybrydowy do kosmetyczki , ciągle myślę jaki kolor  wybrać, tak tak wiem ,że nie takie problemy są najważniejsze, ale sam fakt,że idę, córa z teściową zostanie a ja się nie mogę zdecydować na kolor to już mam motyle w brzuchu,hehe

2024-04-11 09:11 | Post edytowany:2024-04-15 09:59

Lubię i regularnie sobie robię :) Wolę proste paznokncie bez wzorów, maluję na jednolity kolor. Dzięki temu nie jest to jakieś skomplikowane i mogę sobie taki manicure zrobić sama w domu.
Dzięki temu sporo zaoszczędzam :)
W przypadku stóp maluję sobie lakierem hybrydowym bez lampy. I wytrzymuje. Dzięki temu taki pedicure zajmuje naprawde krótko.

https://e-urodowo.pl/lakier-hybrydowy-bez-lampy-nowoczesne-rozwiazanie-dla-pieknych-paznokci/

2024-04-08 11:34

Próbowałam robić hybrydy w domu. Jednak to nie loja bajka za szybko mi odpadają i bardzo dużo czasu zajmuja. Ja po prostu czasami lubię iść do kogoś kto się mną zaopiekuje.

2024-04-05 21:24

Mamą  być,  a więc manicure japoński to zabiej pielęgnacyjny dłoni polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalistycznej  zielonej pasty witaminowej z keratyną, pyłkiem pszczelim i składnikami mineralnymi z Morza Japońskiego. Kolejnym krokiem jest aplikacja pudru, który zabiezpiecza płytkę paznokciową. Manicure japoński rekomendowany jest dla osób z osłabionymi, zniszczonymi paznokciami oraz po usunięciu hybryd, żeli, akrylu. Celem zabiegu jest wzmocnienie, nabłyszczenie i ochrona płytki paznokciowej i nadanie jej zdrowszego, efektowniejszego wyglądu. :)

2024-04-05 20:26

Ja to nie wiem o czym mówicie;) hybrydy nigdy nie miałam a w ostatnim czasie to i lakieru również ;) naturalne swoje;) teraz jak mała jest to przyznam że już nawet malować mi się nie chce ;) 

2024-04-04 18:09

A jaki to ten japoński bo ja nie w temacie?

2024-04-04 17:09

Ja również zdjęłam pod koniec ciazy, bo nie mogłam mieć do CC. Później jeszcze miesiąc nie mialam, bo nie bylo czasu ani takiej potrzeby. Ale teraz już zrobiłam, tyle tylko, ze bardzo krótkie. Nie lubię nie mieć hybrydy, bo strasznie mi się wtedy łamią paznokcie i są strasznie "ostre". O aspekcie wizualnym nie wspominając;)..