Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja lutowa 2024

Data utworzenia : 2024-03-27 13:35 | Ostatni komentarz 2024-04-10 19:05

Wątek edytowany: 2024-03-28 09:40

Redakcja LOVI

290 Odsłony
41 Komentarze

Dziękujemy Wam za lutową aktywność  w naszej społeczności #teamLOVI. Poniżej ogłaszamy wyniki lutowej edycji 2024 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

Butelka szklana LOVI Diamond Glass 150 ml Botanic
Butelka szklana LOVI Diamond Glass 250 ml Botanic
Lovi Podgrzewacz do butelek biały

otrzymują: 

lea&leo
olaleksandra94
kalusia161
Aniss
mazia1
akk
anet.ka
mamusiadwochchopcow
kargaw
inka404

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

Butelka szklana LOVI Diamond Glass 150 ml Botanic
Butelka szklana LOVI Diamond Glass 250 ml Botanic

otrzymują: 

mamuskajuliijana
[email protected]
mamakaziaiemmy
nomike
mama wojtusia
mama być
ewcia2
mamasia
ewelkar899
semii11
paaliinka
mila jagoda 
anabanana
patrycja.87

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  (w wątkach dotyczących opinii) o wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

 

2024-04-10 19:05

dziewczyny podgrzewacz jest naprawde super uwieżcie mi ze z czasem wykorzystacie go nie tylko do pogrzewania butelek z mlekiem;)

do rozmrazania truskawek w musie jest niezastapiony ;) obiadek to po prostu w mig podgrzany a bywało ze i czekolade roztapiałam w nim i też świetnie dał sobie rade;)

2024-04-05 10:11

Przygotuję sobie podgrzewacz w razie co. W szpitalu jest pokoik relaksu, tam można zrobić herbatę, podgrzać wodę choćby , choć myślę, że przezorny zawsze ubezpieczony �

2024-04-05 09:12

oj w szpitalu podgrzewacz to jednak wybawienie :) szybko i sprawnie można to mleko podgrzać :)

2024-04-04 16:54

Opcja podgrzewania słoiczków też jest dla mnie mega. Z pierwsza córka zawsze miałam z tym problem, także zobaczymy jak tutaj się sprawdzi.

2024-04-04 16:48

U nas w nocy przetestowany trzyma temperaturę do 10 godzin więc tylko wsypuję mleko i gotowe;)

2024-04-04 16:43

Generalnie nigdy wczesniej nie mialam podgrzewacza. Niestety aktualnie jestem z córką w szpitalu, ale zabrałyśmy ze sobą ten podgrzewacz i naprawdę ratuje nam sytuację. Nie dość, że podgrzewa to jeszcze sterylizuje, a tutaj to jednak bardzo ważne:(. Nie wiem jakbym sobie tu bez niego poradziła, musiałabym latać na drugi koniec oddziału po ciepłą wodę:)..

2024-04-04 09:12

Aniss to ja jednak mam ten sam model w domu , więc nie wiem jakim cudem zniszczyłam tą grzałkę :D 

na szczęśćie nówka sztuka już czeka na małą i będziemy działać :) dziewczyny w tym podgrzewaczu jest fajne to, że nawet można sterylizować butelki, smoczki itp. plus ja podgrzewałam obiadku bo słoiczek wejdzie, bidon też więc jak coś można w nim podgrzać mleko 

2024-04-04 07:59

Wypróbowałam z mężem testowo, zobaczyć jak działa. Ooj to będzie coś, co musowo będę zabierać w podróż 🥰