Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Nowe czy używane?

Data utworzenia : 2013-01-24 12:34 | Ostatni komentarz 2024-05-06 14:37

konto usunięte

51491 Odsłony
934 Komentarze

Jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania nowych i używanych rzeczy dla dzieci?I nie chodzi mi tylko o ubrania.

2024-05-06 14:37

Ubranka, zabawki,  ksiazeczki mam od kuzynek Córki :)  nie uważam aby to było coś złego.

Pełno nowych ubranek również w ramach prezentów dostała , i ja też bedac w ciąży jej kupiłam :) 

Z nowych rzeczy to ma gryzaki, buteleczki  wózek , łóżeczko, dużą piankową matę, wanienke ze stelażem plus wkład do niej a ja laktator :) 

2024-05-06 14:33

Ja też wiele rzeczy kupuję z drugiej ręki. Nie mam z tym problemu i wiele rzeczy się opłaca. 

2024-05-04 21:11

Dużo rzeczy dla dzieci kupuje z drugiej ręki ubranka, zabawki czy książeczki. nie z tym problemu

2024-05-02 12:54

Zabawki czy książeczki to dosyć często kupuję na Vinted. Ale tylko te droższe bo tych tanich doliczając koszta przesyłek się nie opłaca. Ubranka bardzo rzadko kupuję używane, wolę kupić nowe za parę groszy w sinsay czy na wyprzedażach.

Butelek to absolutnie nie kupiła bym używanych moim zdaniem to rzeczy osobiste. Laktator ja akurat miałam nowy, ale jest to większy koszt więc była bym skłonna kupić używany ale kupując nowe części zamienne.

2024-04-28 05:24

Tak jest Aniss, co do spożywczych w zupełności się z Tobą zgadzam. mleko lub słoiczki używane to strach. Nic się o nich nie wie, zaufać też ciężko bo przecież chodzi o zdrowie naszego maleństwa. To nie są super drogie rzeczy żeby aż tak oszczędzać i odkupować

2024-04-27 21:35

Butelki smoczki buty też uważam że muszą być nowe, co do laktatora miałam zawsze nowe jednak obecnie jest możliwość dokupienia akcesoriów  nowych więc to kwestia do przemyślenia dla każdej przyszłej mamy napewno spora oszczędność jeśli chodzi o laktator z wyższej półki;)

Widziałam nie raz żywność dla dzieci słoiczki mleko z otwarta puszka O.O ale ja miałabym obawy kupić taki produkt 

2024-04-27 21:26

Ja bardzo lubię rzeczy z drugiej ręki. Ubranka kupuje w lumpku, bo mam niedaleko ze świetnymi rzeczami (Newbie, H&M, Zara), a dla takich maluchów to są jak nowe.

Używany mam też bujaczek, nosidełko i łóżeczko (tylko materacyk nowy). Generalnie wszystko to co można bez problemu uprac lub wyczyścić. Nigdy nie trafiłam na zniszczone, zawsze udaje mi się kupic takie, które są jak nowe. Generalnie wolę używane a jakiejś dobrej firmy, niż nowe a kiepskie, plastikowe.

 Później też puszczam dalej w obieg na vinted.

Butów, butelek itd też sobie nie wyobrażam używanych. Tylko nowe.

2024-04-27 20:46

Ubranka używane ok, kupuje zazwyczaj na vinted. Resztę wolę nowe,bo nigdy nie wiadomo jak ktoś się obchodzil z butelkami laktatorami a co do butów to w ogóle jestem przeciwna używanym. Każde dziecko ma inną stopę i dopiero wypracowuje sobie zdrowy chód.