Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Program dla Mamy i Maleństwa

Data utworzenia : 2013-02-18 13:42 | Ostatni komentarz 2013-05-28 13:07

Iwona

5764 Odsłony
16 Komentarze

Mamy czy słyszałyście coś na ten temat?

2013-04-13 22:24

Fajna sprawa z tym programem szkoda tylko, że go zawiesili. Ciekawe czy będzie jeszcze aktywny.

2013-03-01 21:33

Też taką kartę posiadam. Również proponuję jeszcze założyć sobie kartę Rossnę w sklepach sieci Rossmann. Na początku na kartę ma się 3 % zniżki na artykuły dziecięce - pieluchy, żywność butelki :D. Im częściej robi się zakupy (już po 6 wizytach w ciągu 90 dni) rabat zwiększa się o 1 % i tak można dojść do 10%. Są także specjalne zniżki gazetkowe lub okolicznościowe, np na koniec roku na tą kartę mogłam zrobić zakupy w całym sklepie z 20% zniżką - co uważam jest już całkiem przyjemne zaoszczędzenie pieniążków :D Korzystam również z karty w sieciach aptek i drogerii Super Pharm, też często mają zniżki na produkty dziecięce dla osób zapisanych do klubu Lifestyle.

2013-02-28 13:43

Proponuję tutaj dodawać wszystkie karty rabatowe i zniżkowe, które dotyczą naszych szkrabów, żeby nie zakładać kolejnego watka. Może ktoś coś ma fajnego, a inni nie wiedzą jak je zdobyć i skorzystać z tego. Proszę podzielcie się radami. Kolejną jest karta Rossnę, którą można zdobyć w rossmanie. Też fajna i przydatna sprawa, która obejmuje zniżki na wszystkie artykuły dziecięce. O szczególikach więcej w link: http://www.rossnet.pl/Rossne/KartaRossne.aspx

2013-02-22 17:15

Nie słyszałam, ale zaraz zerknę na podaną stronkę! :)

2013-02-21 21:51

Prawda, prawda super sprawa z tą kartą ;P

2013-02-21 15:59

Mam karte z tego programu , wiadomo nie zawsze sie robi duże zakupy w aptece. Jednak przy mniejszych zakupach oszczędzam około 4zł ostatnio w sobotę kupowałam bardzo dużo i obniżka sięgnęła 14 zł. Jak tak się pozbiera grosik do grosika to ładna sumka zostaje w kieszeni.

2013-02-21 00:23

Fajna sprawa z tymi kartami nieraz naprawde jest duża różnica cenowa a więc się opłaci... Karte można zamówić również w aptece

2013-02-18 13:43

Ten wątek złożyłam z myślą o Nas rodzicach. Polega on na zarejestrowaniu się na stronie www.doz.pl. Wpisuje się swoje dane i karta zniżkowa przychodzi do domu. Jakie korzyści? Można zamówić sobie wybrane leki, artykuły dziecięce prze tą stronę za które płaci się przy odbiorze w wybranej aptece w Waszych miejscach zamieszkania. Przyznam się, że kupuję w ten sposób np. witaminę D w kapsułkach. Uważam, że to fajny pomysł, żeby troszku zaoszczędzić.