Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Mama szuka pracy

Data utworzenia : 2014-02-10 11:11 | Ostatni komentarz 2024-05-19 12:43

monia_0309

5489 Odsłony
36 Komentarze

Drogie mamy, czy po urodzeniu dziecka zdecydowalyscie sie na zmianę pracy? Mialyscie problem ze znalezieniem jej? Założyłam ten wątek ponieważ ostatnio aktywnie poszukuje pracy. Mialam parę rozmów i niestety nic. Po ostatniej odpowiedzi firmy troche jestem zniesmaczona... ponieważ zarzucili mi ze jestem nieuporzadkowana. Jestem perfekcjonistka i mam wszystko poukladane skrupulatnie. Kazdy kto ze mna pracowal chwalil moje uporządkowanie pracy. Zastanawiam się czy powód ze jestem mamą mnie nie wyeliminowal z rekrutacji...

2024-05-19 12:43

Ja przy pierwszym dziecku tak pracowałam od 9 do 21 albo od 21 do 9. Są plusy i minusy. Oczywiście minusy to to że się z dzieckiem nie widzę cały dzień ale plus to mam dużo wolnego. Tygodniowo to miałam np dzień, noc, wolne, dzień, noc , wolne, wolne .Nocki spoko bo cały dzień też miałam dla siebie . Można dużo załatwiać bez brania wolnego , jak dziecko chore to też dużo wolnego nie trzeba brać bo dużo w tygodniu jest po prostu wolnego. Dla mnie najgorsze były weekendy. I chyba z tego powodu nie wrócę teraz do tej pracy i przy dwójce było by trudniej tak pracować. Mój facet też ma taką pracę że najwięcej zarabia w weekendy więc mało nam się to opłacało gdy ja szłam na 12h s on zostawał z dziećmi 

2024-05-19 12:34

Mamusiadwochchlopcow, ale 12 i następny dzień wolny?

2024-05-19 09:17

No kurczę ja nie chce , zmiany po 12 h nie ogarne tego 

2024-05-16 18:26

Ja wracam raczej tam gdzie byłam, ale to jeszcze rok, dużo czasu;). Póki co nie tęsknię,  chociaż za jakiś czas pewnie już też będę miała dość siedzenia w domu.

2024-05-16 12:30

Marzy mi się już powrót . Ale z drugiej steony wiem ze prace muszę zmienić i po takim długim wolnym boje się ze się już nie odnajdę 

2024-05-16 12:04

Ja niebawem będę się zbierać na powrót aż sama jestem ciekawa jak będzie;) ale wstawiam się na zmianę pracy w innym miejscu ze względu na zmianę miejsca zamieszkania

2024-05-16 09:51

Taka smutna rzeczywistość .. mnie pewnie też czeka szukanie prAcy po urlopie bo miałam umowę na czas określony w poprzedniej pracy . Ale jestem dobrej myśli . Po pierwszym dziecku szybko znalazłam pracę . Mam też dobrą sytuację z tego względu że mój partner ma elastyczne godziny pracy i on może się dostosować do mnie . Ale wiadomo że jak dziecko chorowało to brałam czasami wolne bo jwesnk wtedy to dziecko tak za mama jest :) a przynajmniej moje było 

2024-05-08 13:56

To prawda, pracodawcy zwracają na to uwagę..