Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Spirala

Data utworzenia : 2018-04-18 17:48 | Ostatni komentarz 2024-05-06 14:51

paulina.leszczynska

1565 Odsłony
61 Komentarze

Dziewczyny ciekawi mnie która ma spirale jaka macie i co sądzicie o nich

2018-04-19 15:32

Moja kuzynka niedawno prawie zmarła ;( na szczescie nie doszlo do tego. Miała ona wlasnie spirale, wrosła się ona w srodku i powodowała krwawienie i dolegliwosci na poczatku , po kilku dniach dziwnego samopoczucia poszla na basen , tam zemdlala i prawie sie wykrwawila w toalecie. nie polecam jesli chodzi o Nią, innym moze słuzyc. moglo byc to powodem zlego jej zalozenia ale tego nie wie nikt

2018-04-19 08:28

Kiedyś na innym forum właśnie dziewczyny pisały. Niby właśnie przy tej miedzianej może być dłuższy okres przy hormonalnej może zaniknac

2018-04-18 22:04

Ja osobiście na spirale bym się nie zdecydowała, nie mogłabym żyć z tą myślą że jest to metoda wczesnoporonna. Tak czy inaczej moja znajoma miala jakiś czas spirale, nie wiem jaka ale wiem że sobie chwaliła, mówiła właśnie że okres jedynie stal się uciążliwy bo był bardzo intensywny. Potem jak zaszła w ciążę to stwierdziła że nigdy więcej nie będzie używać spirali i zaczęła mieć wyrzuty sumienia i wyskakiwała z tekstami "ciekawe ile Tymkow zabiłam" (jej syn ma na imię Tymek). Spirala ma swoje plusy i minusy ale jestem ciekawa jak się ją użytkuje przez dłuższy czas. Jakos nigdy nie było odpowiednich chwil na rozmowę o tej spirali ze znajomą.

2018-04-18 21:42

. Na właśnie czytałam że przy tych hormonalnych okres się skraca

2018-04-18 21:08

nie mam i chyba sie nie zdecyduje nigdy ale sama nie wiem dlaczego . Wiem tyle od kuzynki , ze nie ma co oszczędzać ani na spirali ( im drozsza tym lepsza) ani na ginekologu ktory zabieg wykona . Przy spiralach miesiączki są dłuższe i mocniejsze . Warto poczytac dobry artykuł na ten temat i zapoznać się z przeciwwskazaniami bo takie sa :)